חדשות אחרונות
יום הנבחרות סיכום אליפות ספידו ישראל לחורף 2016 דייויד מארש:החזון שלי הוא לראות את הדגל הישראלי מתנוסס באליפות העולם ובאולימפיאדה. אליפות ספידו ישראל - חורף 2016 - LIVE RESULTS ISRAELI SPEEDO WINTER CHAMPS גמבורג מקום 16 באליפות העולם משחה המילניום ספידו הבינלאומי 2016 - תוצאות מרוכזות שיא גילאים חדש לשרון שטיינמן ולאה פולונסקי בהצגת הבוקר הראשונה משחה המילניום ספידו הבינלאומי 2016 ליאוניד קאופמן ימונה לאחראי על פיתוח השחייה באגודות נבחרת ישראל באיטליה
כתבות וידאו
טומרקין: "מגיעים לבמה המרכזית" אעשה הכל השנה להגיע לריו" השחיינים במגלשה מהארוכות בעולם דרך מתוחכמת לשבור שיא עולם בשחיה ברנע: אפשר לצפות לתוצאות יפות מהפכת השחייה שכבשה את ישראל גיא ברנע: חוויה מדהימה צבי: רוצים מתחם ברמה בין-לאומית זינגר: הספורטאים הצעירים מרגשים צפו בתקצירי השחיה באליפות העולם
גלריות תמונות
אנטוני ארווין במכון וינגייט נבחרת השחייה ממריאה לריו ספידו ישראל יעקב טומרקין שב לארץ עם מדלית כסף באליפות אירופה בשחייה יעקב טומרקין מירי רגב בביקור בוינגייט הדלקת נרות בועד האולימפי אליפות אירופה בשחייה אליפות אירופה בשחייה יום אחרון אליפות אירופה בשחייה לבריכות קצרות, יום 4, הצגת ערב
שיא גילאים חדש לשרון שטיינמן ולאה פולונסקי בהצגת הבוקר הראשונה
משחה המילניום ספידו 2016
מאת מערכת ONE
01/12/2016 13:59


שני שיאי גילאים חדשים נקבעו בהצגת הבוקר הראשונה במשחה המילניום הבינלאומי; במשחה 400 חופשי, שרון שטינמן מהפועל פליפר חדרה קבעה שיא גילאי 11 חדש 4:48.22 וקיצצה 1.7 שניות משיאה של ענת זימין שנקבע בשנת 2004. לאה פולונסקי ממכבי חיפה קבעה שיא גילאים חדש במשחה 200 מ.א 2.17.66 ושיפצה את שיאה ב0.3 שניות, אותו קבעה בתחרות בקרואטיה לפני כשבועיים.


400 חתירה

 

בנות 10-13


1. בקי פוזנר מהפועל בת ים- 4:35.90
2. שירה אשכנזי ממכבי קרית אונו- 4:38.32
3. ויטה זילגבוים ממכבי קרית אונו-
4:40.41

 

בנים 11-14


1. עומר קרפ מהפועל בית שמש- 4:09.74
2. זיו כהן מהפועל בת ים- 4:12.05
3. יפתח יעקבי ממכבי פ.מ רעות- 4:12.71

 

בוגרות


1. חיה סימון זבלודוף מהפועל דולפין נתניה- 4:15.85
2. רוני בווה מהפועל ירושלים- 4:19.61
3. טלי למקוף מהפועל דולפין נתניה- 4:21.35

 

בוגרים


1. דניס לוקטב ממכבי אשדוד- 3:53.46
2. יונתן בטשא ממכבי חיפה- 3:55.61
3. איתי כרמי ממכבי פ.מ רעות- 3:57.29


200 מעורב


בנות 10-13


1. נטע אוסישקין מהפועל פליפר חדרה- 2:28.08
2. רז הראל מהפועל מועדון שחייה קרית אתא- 2:28.96
3. גלי פסקרה ממכבי פ.מ רעות – 2:29.72

 

בנים 11-14


1. ולדיסלב קאן ממכבי נהריה- 2:11.93
2. עמית יעקבי מהפועל פליפר חדרה 2:12.28
3. יובל אשד ממכבי קרית אונו 2:19.28

 

בוגרות


1. לאה פלונסקי ממכבי חיפה- 2:17.66 (שיא גילאי 14)
2. אנדראה מורז מהפועל ירושלים- 2:19.24
3. גל סידי ממכבי פ.מ. רעות- 2:21.86

בוגרים


1. יעקב טומרקין מכבי אשדוד 2:01.19
2. איליה גלדישב מכבי אשדוד 2:05.33
3.ארטור פולק הפועל ירושלים 2:05.86


 Facebook   הדפס   הוסף תגובה 
  לוח אירועים מרץ 2017  
א ב ג ד ה ו ש
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031