חדשות אחרונות
יום הנבחרות סיכום אליפות ספידו ישראל לחורף 2016 דייויד מארש:החזון שלי הוא לראות את הדגל הישראלי מתנוסס באליפות העולם ובאולימפיאדה. אליפות ספידו ישראל - חורף 2016 - LIVE RESULTS ISRAELI SPEEDO WINTER CHAMPS גמבורג מקום 16 באליפות העולם משחה המילניום ספידו הבינלאומי 2016 - תוצאות מרוכזות שיא גילאים חדש לשרון שטיינמן ולאה פולונסקי בהצגת הבוקר הראשונה משחה המילניום ספידו הבינלאומי 2016 ליאוניד קאופמן ימונה לאחראי על פיתוח השחייה באגודות נבחרת ישראל באיטליה
כתבות וידאו
טומרקין: "מגיעים לבמה המרכזית" אעשה הכל השנה להגיע לריו" השחיינים במגלשה מהארוכות בעולם דרך מתוחכמת לשבור שיא עולם בשחיה ברנע: אפשר לצפות לתוצאות יפות מהפכת השחייה שכבשה את ישראל גיא ברנע: חוויה מדהימה צבי: רוצים מתחם ברמה בין-לאומית זינגר: הספורטאים הצעירים מרגשים צפו בתקצירי השחיה באליפות העולם
גלריות תמונות
אליפות ישראל בשחייה אליפות שחייה אליפות אירופה בשחייה לנוער השקת בגדי הים של ספידו גביע האיגוד לשחייה 2017 מסע״ת גל נבו אנטוני ארווין במכון וינגייט נבחרת השחייה ממריאה לריו ספידו ישראל יעקב טומרקין שב לארץ עם מדלית כסף באליפות אירופה בשחייה
התקוה נוגנה 3 פעמים ברייאקה, קרואטיה
הצלחה אדירה לנבחרת הקדטיות של ישראל בשחייה אומנותית
מאת מערכת ONE
26/06/2011 21:10


הנבחרת הישראלית מניפה בגאוה במימי הבריכה ברייאקה את גביע התחרות

 

נבחרת הקדטיות של ישראל בשחייה אומנותית תשוב מחר ארצה עם שלל תארים ומדליות מהתחרות הבינלאומית שנערכה ברייאקה, קרואטיה, כהכנה לאליפות מדינות הים-התיכון, אשר תערך בקיץ באיטליה.

 

לאחר שכבשו את המקום הראשון, התייצבו בנות הנבחרת לתרגילי הרשות. הרבה דפיקות לב עברו השחייניות עד שעלו על במת המנצחים. במהלך 2 ימי התחרות, לא ניתן היה לקבל תוצאות רשמיות ורק הערב, עם סיום התחרות, התבשרה המשלחת כי "התקוה" תנוגן היום 3 פעמים.

 

תחילה נוגנה התקוה לכבודה של עידן קסיס. לאחר שהוכתרה כאלופת תרגילי החובה, היא התייצבה לתרגילי הרשות בסולו. אמנם, בתרגיל זה היא סיימה שלישית אך שקלול הניקוד עם תרגילי החובה העניק לה את מדליית הזהב עם 69.522 נק'. אביטל רפייביץ' הצליחה להעפיל, אף היא לגמר, בו סיימה במקום התשיעי עם 63.857 נק'.

 

הנבחרת הישראלית בפעולה בתרגיל המשולב

 

הפעם השניה שהושמע ההמנון הלאומי של ישראל היה בתרגילי הקבוצתי. הנבחרת בהרכב: אביטל רפייביץ', עידן קסיס, עדן בלכר, אלינה חלמסקייעל פולקה, אופאל תבורליאור משה והדס רובינשטיין גילתה עליונות על כל יריבותיה, הן בתרגילי הרשות והן בציון הממוצע של תרגילי החובה, וסיימה ראשונה בציון משוקלל של 66.780 נק'.

 

הפעם השלישית שהנבחרת הישראלית עלתה על במת המנצחים ושרה את "התקוה", היה כאשר חולק הגביע הקבוצתי לנבחרת המצטיינת שזכתה במירב המדליות.

 

ואמנם, גם בתרגילי הדואט לא נפקד מקומה של הנבחרת הישראלית. אביטל רפייביץ' ועידן קסיס לא הבריקו בתרגיל הרשות. הן דורגו בו רק במקום השישי, אך גם הפעם עמדה להן היכולת הגבוהה בתרגילי החובה, שהם לב ליבה של השחייה האומנותית בגיל זה. שקלול התרגילים העניק להן 67.340 נק' ומדליית ארד, אחרי הצמדים מאוסטריה ובולגריה. צמד השחייניות הישראליות השני עדן בלכר ואופאל תבור סיים בגמר במקום השמיני עם 64.714 נק'.

 

 תרגיל הזהב של נבחרת ישראל בקבוצתי

מדליית ארד נוספת הוענקה לנבחרת הקדטיות של ישראל בתרגיל המשולב. אביטל רפייביץ', עידן קסיס, עדן בלכר, אלינה חלמסקייעל פולקה, אופאל תבורליאור משה,  הדס רובינשטיין, יעל סטפנוב ופלי ארגז צברו 68.200 נק' ודורגו, כאמור, במקום השלישי לאחר הנבחרת האוסטרית והמועדון המארח.

 

זו אחת הנבחרות עטורת ההישגים שהיתה לישראל בשחייה אומנותית והיא מודרכת ע"י המאמנת אלינה פרץ, אשר השקיעה בה ימים ולילות.

 

תוצאות תרגילי החובה

 

תוצאות תרגילי הסולו

 

תוצאות התרגיל הקבוצתי

 

תוצאות תרגילי הדואט

 

תוצאות התרגיל המשולב

 Facebook   הדפס   הוסף תגובה 
  לוח אירועים דצמבר 2017  
א ב ג ד ה ו ש
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31