חדשות אחרונות
יום הנבחרות סיכום אליפות ספידו ישראל לחורף 2016 דייויד מארש:החזון שלי הוא לראות את הדגל הישראלי מתנוסס באליפות העולם ובאולימפיאדה. אליפות ספידו ישראל - חורף 2016 - LIVE RESULTS ISRAELI SPEEDO WINTER CHAMPS גמבורג מקום 16 באליפות העולם משחה המילניום ספידו הבינלאומי 2016 - תוצאות מרוכזות שיא גילאים חדש לשרון שטיינמן ולאה פולונסקי בהצגת הבוקר הראשונה משחה המילניום ספידו הבינלאומי 2016 ליאוניד קאופמן ימונה לאחראי על פיתוח השחייה באגודות נבחרת ישראל באיטליה
כתבות וידאו
טומרקין: "מגיעים לבמה המרכזית" אעשה הכל השנה להגיע לריו" השחיינים במגלשה מהארוכות בעולם דרך מתוחכמת לשבור שיא עולם בשחיה ברנע: אפשר לצפות לתוצאות יפות מהפכת השחייה שכבשה את ישראל גיא ברנע: חוויה מדהימה צבי: רוצים מתחם ברמה בין-לאומית זינגר: הספורטאים הצעירים מרגשים צפו בתקצירי השחיה באליפות העולם
גלריות תמונות
אליפות ישראל בשחייה אליפות שחייה אליפות אירופה בשחייה לנוער השקת בגדי הים של ספידו גביע האיגוד לשחייה 2017 מסע״ת גל נבו אנטוני ארווין במכון וינגייט נבחרת השחייה ממריאה לריו ספידו ישראל יעקב טומרקין שב לארץ עם מדלית כסף באליפות אירופה בשחייה
כנס מאמנות, שופטים ופעילים בשחייה אומנותית
נערך היום בירושלים והוצגו בו תוכניות הענף והחוקה החדשה. פ"ינא בחרה את שחייני השנה באירופה
שניידר לולה - הרצאה בשיפוט (צילום בלעדי: איגוד השחייה בישראל)
מאת מערכת ONE
05/11/2010 15:05


במועדון המפואר של קבוצת הכדורסל הפועל "מגדל" ירושלים, מחזיקת הגביע, נערך היום כנס של מאמנות, שופטים ופעילים בענץ השחייה האומנותית.

את באי-הכנס בירך אהרן איסרס, מנכ"ל האיגוד, אשר הודה לסבטלנה בלכר, שהיתה עד תחילת עונת 2010 המנהלת המקצועית של ענף השחייה האומנותית, מאז תחילת פועלו של הענף בארץ, על פועלה לקידום הענף בארץ והביע תקווה כי תמשיך בתרומתה.

המנכ"ל איחל לטטיאנה צים, המאמנת הלאומית החדשה, ששבה ארצה לאחר שנה בה אימנה את הנבחרת האולימפית של אנגליה, הצלחה בתפקידה החדש וציין לשבח את המגמה המקצועית החדשה של הענף לחזק את בסיס תרגילי היסוד למען ההישגיות והמצויינות.

המנכ"ל עידכן את המשתתפים בתוכניות העבודה, בתקנוני האליפויות ובנוהלי העבודה מול המסגרות השונות. כן הדגיש את חשיבות היוזמה לקיום קורסי שיפוט בסיסי לענף זה, המיועדים להורי השחייניות ובוגרות הענף.

המאמנת הלאומית טטיאנה צים הציגה את התוכניות המקצועיות והציפיות שלה מהאגודות והקריטריונים לשילוב השחייניות בנבחרות השונות.

לולה שניידר, מאמנת הפועל אשדוד, אשר שבה מסמינר הפינ"א לשופטות, הציגה את החוקה החדשה בתרגיל החובה והציגה את הדגשים הנדרשים משופטים לקבלת הערכה גבוהה ממבקרי השופטים הבילאומיים.

בסיום הכנס, שערך כ-6 שעות, התחלקו המשתתפים לקבוצות עבודה וביצעו ניתוחים והערכות לתרגילים במצבים השונים.

הוחלט כי ביום שבת 11.12.10 יערך במכון-וינגייט כנס שופטים מקצועי, בו יוצגו צילומי הוידאו של הפינ"א ובסיומו יערך מבחן הערכה לנוכחים.

תוכניות האיגוד ל-2011 ניתן לראות בקישור הבא:
תוכניות האיגוד ל-2011

עקרונות עבודה לשנת 2011 ניתן לראות בקישור הבא:
עקרונות עבודה ל-2011

תקנוני אליפויות ישראל לשנת 2011 ותחרות קריטריון ניתן לראות בקישור הבא:
תקנוני אליפויות שחייה אומנותית ל-2011

ספורטאי השנה של פינ"א

הנהלת הפינ"א, שהתכנסה השבוע בלוקסמבורג, הציגה את בחירותיה לספורטאי השנה באירופה, בענפי השחייה השונים.

נציגים ועיתונאים מ-51 מדינות שונות ברחבי אירופה הצביעו ובחרו את הספורטאים המצטיינים לשנה זו.

מעל כולם בלטה השחיינית האומנותית נטליה אישנקו, אשר זכתה השנה ב-4 מדליות זהב בקטגוריות שונות, באליפות אירופה האחרונה.

שחיין הגב הצרפתי קמיל לקורט, נבחר לשחיין השנה של פינ"א, בזכות השיא האירופאי שקבע במשחה ל-100 מ' גב באליפות אירופה בבודפשט.

בקרב הנשים היתה זו תרז אלסהאמר בת ה-33, אלופת אירופה ב-50 מ' פרפר וחופשי, שהגדילה את מאזנה ל-67 מדליות בינלאומיות (ספירת מדליות מאולימפיאדות, אליפויות עולם ואליפויות אירופה) בכל קריירת השחייה המפוארת שלה (!).

בענף המים-הפתוחים, היתה זו השנה של האיטלקי ולריו קלרי, שזכה השנה ב-4 מדליות באליפויות אירופה והעולם, מתוכן מדליית זהב במשחה ל-10 ק"מ באליפות העולם ומדליית זהב במשחה ל-25 ק"מ באליפות אירופה בבודפשט. המרחק הכללי ששחה האיטלקי במסגרת אליפויות העולם ואירופה הסתכם בכ-70 ק"מ תחרותיים.

הגרמניה לינזי היסטר קטפה את התואר לנשים, בשל זכייתה ב-2 מדליות זהב באליפויות אירופה והעולם במים-פתוחים. 

 Facebook   הדפס   הוסף תגובה 
  לוח אירועים פברואר 2018  
א ב ג ד ה ו ש
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728